سلام. 

دوستی با اسم مستعار فاطمه (البته جنسیت و این چیزا برای نقد و پرسشگری مهم نیست) قبل از معرفی ایمیل بهم نظر خصوصی ارسال کرده بود که مطالب من بیشتر بدون عمق و زرد هستن! 

البته بنده به بی علمی و کم دانشی خودم واقفم و ادعای هم درین زمینه خدای نکرده ندارم، اما تا چندهفته پیش این وبلاگ صرفا برای عکس گذاشتن و توصیف روستای پسابندرمون بود که من سعی کردم شخصی‌ترش کنم! دوم اینکه مخاطبان من دانش‌جویان فلسفه و فیزیک نیستن و گاها چندنفرن که شانسی سر میزنن و من نمیتونم و نمیدانم و نمیفهم که چگونه مسایل پیچیده علمی بنویسم و بگذارم! 

میگم خدا رو شکر اون وبلاگ اصلی ام که پر از شعر و نثرهای عاشقانه راجع به دوستان طول زندگی ام است رو ندیدین که چطور بسیار اولیه و بدون عمق و محتوا و زرد است *:)

حالا من واقعا فکر میکنم یکی از دوستان نزدیکم عمدا با اسم مستعار و برای نمیدونم چه غرضی این نظر خصوصی رو ایمیل کرده، ایمیلم رو قبل معرفی از کجا میدونسته؟ دوم اینکه احتمال داره از وبلاگ اصلی ام برداشته که دراون صورت اون وبلاگ تاج سر مطالب زرد است و اصلا اسمی ازش نبرده. 

بهرحال مهم فقط متن نقد بود و باقی حاشیه است، پس چشم زین پس بیشتر سعی میکنم که به نوشته‌هایم عمق بدم و بقول افغان‌های نازنین ساینس بهشان تزریق کنم. 

اعجاز از کوه‌های هندوکش! 

مشخصات

آخرین جستجو ها